Menu

Schody

Nowoczesne schody z litego drewna

Od początku istnienia, głównym profilem działalności Stolarstwa Czok jest projektowanie i produkcja najwyższej jakości schodów drewnianych, perfekcyjnie dopasowanych do życzeń Klienta i wymiarów pomieszczenia. Realizujemy zarówno projekty standardowe jak również nietypowe i skomplikowane.

W pracy wykorzystujemy wyselekcjonowane surowce naturalne, pochodzące z własnego tartaku. Dzięki temu, zyskujemy pełną kontrolę nad procesem produkcji oraz możemy zapewnić Klientom najniższe ceny. Schody wykonujemy z drewna litego: dębu, jesionu, buka i sosny

Posiadamy szeroki wybór wzorów tralek do balustrad. Wszystkie wyroby są lakierowane lub bejcowane na wybrany kolor.

Wykonujemy schody samonośne lub na beton

Proste

schody proste

Zabiegowe L

schody zabiegowe l

Zabiegowe C z podestem

schody zabiegowe c z podestem

Zabiegowe C

schody zabiegowe c

Kręte

schody kręte

Drzwi

Wykonujemy niezawodne i stylowe drzwi pokojowe i wejściowe o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych oraz perfekcyjnym dopasowaniu do indywidualnych potrzeb i posiadanej aranżacji. Naszą ofertę kierujemy do Klientów szukających niepowtarzalnych rozwiązań o najwyższej jakości.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne produkujemy z drewna sosnowego lub dębowego, pochodzącego z własnego tartaku. Drzwi wyposażamy w ościeżnicę, uszczelkę, zawiasy regulowane oraz zamek. Istnieje możliwość montażu szyb i witraży oraz fantazyjnego wykończenia drzwi - zgodnie z życzeniem.

Drzwi zewnętrzne

Oferujemy drzwi zewnętrzne o grubości 58 mm, wykonane z klejonego trójwarstwowo drewna sosnowego, wyposażone w ościeżnicę i uszczelkę. Drzwi zewnętrzne spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, w niezawodny i efektowny sposób chroniąc wejście do domu, mieszkania czy firmy. Zapobiegają utracie ciepła. Nasze wyroby posiadają zamek listwowy, zabezpieczenie antywyważeniowe oraz zawiasy regulowane w trzech poziomach. Istnieje możliwość montażu szyby ze szkła antywłamaniowego, zespolonego z lustrem weneckim lub witrażem – na życzenie Klienta.

Inne

Zabudowa ogrodowa i inne wyroby

Szukasz nietypowych wyrobów stolarskich, spoza przedstawionej oferty? Chcesz wzbogacić architekturę ogrodu o klimatyczną, drewnianą altankę, stylowe meble lub pergole? Stolarstwo Czok może zaprojektować i wyprodukować dla Ciebie dowolne wyroby stolarskie.
wstecz do góry

Copyright © 2011-2024   |   Design by interretis